PASLAUGOS

Tebunie Jūsų erdvė unikali

Interjero dizaino projektavimas

Studijoje dirbanti profesionalių architektų grupė siūlo visas interjero dizaino paslaugas. Nuo sumanymo, koncepcijos iki galo įgyvendinto projekto.

Projektuojame visų tipų interjerus- privačius ir visuomeninius.

Projektuojame baldų išdėstymo, elektros-apšvietimo, santechnikos planus, parenkame apdailos medžiagas,  baldus ir šviestuvus, vykdome autorinę priežiūrą.

Interjero koliažo pateikimas

Parengiame konceptualų interjero koliažą su atrinktomis spalvomis, baldais, medžiagomis, šviestuvais, tapetais - konkrečiais siūlomais modeliais. Koliažo objektai padeda pamatyti savo namų vaizdą, pajusti nuotaiką, tokiu būdu klientas kuria savo namus turėdamas aiškias gaires bei atsižvelgdamas į savo turimą laiką ir biudžetą.

Baldų, šviestuvų parinkimas ir pardavimas

JP Interjero namuose per eilę metų surinkta turtinga atsovaujamų Europos gamintojų baldų, šviestuvų, kilimų, audinių kolekcija.  Jaukius harmoningus namus klientams galime sukurti parinkdami išskirtinius, aukštos kokybės minkštuosius baldus, lovas ir šviestuvus, virtuvės ir vonios baldus, lauko baldus ir šviestuvus. Galime pasiūlyti baldus, kurie papuoš ne tik namų ar biuro, bet ir viešbučio ar restorano interjerą.

JP atrinkta kolekcija  - su aukštos kokybės ir vertės ženklu. 

Užuolaidos, langų dekoravimas

Nuo to, kokie namų langai - blankūs, nuobodūs, ar ryškūs ir spindintys - priklauso bendras įspūdis apie namus. Be savo funkcinės reikšmės, langai taip pat yra nepamainomas dekoratyvinis elementas - tiek pastato fasade, tiek interjere.

Atstovaujame aukštos kokybės tekstilės gamintojus. Modeliuojame ir pasiuvame užuolaidas, parenkame ir užsakome audinius, mechanizmus bei aksesuarus.
Kiekvieniems namams - unikalūs sprendimai.