APIE MUS

Įkvėpimas architektūrai

Studijoje dirbanti profesionalių architektų ir konsultantų grupė siūlo visas interjero paslaugas. Sumanymas, koncepcija ir iki galo įgyvendintas projektas, - patogu, nes viskas - vienose rankose. Po Europą keliaudami studijos architektai seka naujausias interjero dizaino tendencijas. Jos gerai matomos madingiausių baldų, plytelių fabrikuose ir užsienio interjero dizainerių studijose. Tai – itin vertinga patirtis.

  

Studijos klientams siūlomas visų paslaugų paketas. Interjero projektas - vidaus erdvių koncepcija, vizualinis erdvės atspindys. Dizaineriai projektuoja ne tik apšvietimą ir parenka sienų spalvas, bet ir numato, kur stovės baldai, parenka grindų, sienų dangą, išrenka šviestuvus ir apgalvoja smulkiausias interjero detales. Tai – bendras kliento ir interjero dizainerio darbas, tikra kūryba.

  

Didžiausia naujovė – konsultacijos, norintiems statyti viešbučius, tiek mažus, tiek didelius – su konferencijų centrais ir spa. Patyrę konsultantai apsaugos nuo klaidų dar projektinėje stadijoje.
  „JP interjero namai“  prekiauja išskirtiniais italų, ispanų, prancūzų firmų, vardiniais, klasikinio bei modernaus dizaino baldais bei šviestuvais. Galime pasiūlyti baldų, kurie papuoš ir namų, ir biuro, ir viešbučio ar restorano interjerą.

Kūrybos procese  studijos architektai mato galutinį rezultatą. Jie gerai žino, kokius interjero sprendimus  pritaikys viename ar kitame projekte. Todėl pas mus – išskirtiniai pasiūlymai, išskirtiniai baldai, šviestuvai, interjero detalės ir įgyvendintos jūsų idėjos.

jurgita-min