MEDIA

Apie mus rašo

Nacionalinis konkursas „Geras dizainas“

Atkurti pastato keturių šimtmečių istoriją, kur susipina barokas, renesansas, gotika, atsargiai nušluostyti dulkes, kad sužibėtų praeitis.

Naujienų portalas LRytas.lt

Interjero projektas, kokio Lietuvoje dar nebuvo – brangiai kainavęs ir atsakingas darbas.

Žurnalas „Stilius“

Apie žinomą interjero dizainerę Jurgitą Paškevičiūtę – elegantišką moterį, į kurią gatvėje atsigręžia dažnas praeivis (jei ji tik eina pėsčiomis), negalėjau parašyti straipsnio visus metus. Jos darbai vijo vienas kitą, norėjosi juos aprėpti, aprašyti... Kol supratau, kad niekaip su ja nesuspėsiu...

Naujienų portalas DELFI.lt

Skaičiuojama, kad vonios kambaryje žmogus statistiškai praleidžia apie 20 minučių per dieną, tačiau galima daryti prielaidą, kad pastarieji karantininiai metai šį laiką neabejotinai dar labiau prailgino. Štai kodėl vonios kambariams – jų įrengimui ar atnaujinimui – skiriama vis daugiau dėmesio. Šįkart ekspertai pasakoja, kaip išvengti pagrindinių įrengimo klaidų ir susikurti tokį vonios kambarį, kuriame tobulai derėtų ir komfortą kurtų ne tik matomos, bet net ir nepastebimos detalės.

Naujienų portalas 15min.lt

Į namus įžengianti gamta – vis dažniau dizainerių išreiškiama stilistinė idėja. Ji suteikia interjerui originalaus jaukumo, o žmogui leidžia jaustis savimi ir atgauti jėgas po sunkių dienos darbų. Ši idėja įsismelkė ir į naująjį „JP interjero studijos“ projektą, modernų 247,56 kv. m ploto namą šalia miško, kuriame gyvena solidi, natūralumą bei kokybę vertinanti pora. Šeimininkų vaikai jau užaugę, tačiau dažnai atvyksta aplankyti tėvų...

Naujienų portalas LRytas.lt

Išskirtiniame sostinės Paupio kvartale įsikūrusi nauja „JP interjero namai“ ekspozicija ir interjerų projektavimo studija. Pagrindinis siekis sukurti daugialypę erdvę, kurią būtų galima naudoti ekspozicijai, susitikimams ir darbui. Interjere sukurta jauki ir šilta aplinka, joje dominuoja žemės ir gilių spalvų tonai...

Žurnalas „Mano namai“

Kuriant Kuršių nerijos nacionaliniame parke, pačiose Neringos kopose, pastatyto namo interjerą projekto autorei Jurgitai Paškevičiūtei nereikėjo toli ieškoti idėjos – ją padiktavo unikalus kraštovaizdis ir čia tvyranti nuotaika.

Portalas „Interjeras“

Baltijos jūra, supantis pušynas, smėlis ir kopos – vieta, kuri vilioja ne tik poilsiauti, bet ir turėti nuosavą ramybės oazę. 120 kv. metrų modernios architektūros ir dizaino namas organiškai ištirpsta jautrioje Lietuvos pajūrio aplinkoje.

Portalas „Statybų naujienos“

Vonios kambaryje žmogus statistiškai praleidžia apie 20 minučių per dieną, tačiau galima daryti prielaidą, kad pastarieji karantininiai metai šį laiką dar prailgino. Štai kodėl vonios kambariams – jų įrengimui ar atnaujinimui – skiriama vis daugiau dėmesio.
Jurgita_JP_Interjero_Namai_Media